Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Sutare Ti´ncati´", signerad och daterad von Schantz -84, 163/170, blindstämpel Lindströms AB, färglitografi, ca 36x53 cm

596047

2018-12-08