Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Sutare Ti´ncati´", signerad och daterad von Schantz -84, 163/170, blindstämpel Lindströms AB, färglitografi, ca 36x53 cm
596047
2018-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här