Guldbroscher

Guldbroscher
Guldbroscher
Guldbroscher
Guldbroscher
Guldbroscher
Guldbroscher
Guldbroscher
Guldbroscher
Guldbroscher
Guldbroscher
Guldbroscher
Guldbroscher

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

BROSCHER, 2 st, guld, CEF, Helsingfors 1862, den mindre ostämplad, större 35 x 28 mm, mindre 28 x 22 mm, totalvikt 7,4 g

Fine Jewelry Helsinki

Små bucklor.

596057

2018-12-14