Klubbat för:
160 EUR
Utropspris
200 EUR
BROSCHER, 2 st, guld, CEF, Helsingfors 1862, den mindre ostämplad, större 35 x 28 mm, mindre 28 x 22 mm, totalvikt 7,4 g
Fine Jewelry Helsinki
Små bucklor.
596057
2018-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här