Mac Hamilton oljemålning

Mac Hamilton oljemålning
Mac Hamilton oljemålning
Mac Hamilton oljemålning
Mac Hamilton oljemålning
Mac Hamilton oljemålning
Mac Hamilton oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAC HAMILTON (född 1952): Stilleben i blått, signerad och daterad Mac Hamilton 1998, olja på pannå, ca 30x42 cm

596060

2018-12-04