Armring i silver med turkoser och orientpärlor

Klubbat för:

380 EUR

Utropspris

200 EUR

ARMRING, silver, dekor med turkoser och orientpärlor, 1800-talets slut, inre omkrets 15,5 cm, vikt ca 22 g

Fine Jewelry Helsinki

Små bucklor, några turkoser och pärlor saknas

596077

2018-12-14