Fönster med karm 1700-tal

Fönster med karm 1700-tal
Fönster med karm 1700-tal
Fönster med karm 1700-tal
Fönster med karm 1700-tal
Fönster med karm 1700-tal
Fönster med karm 1700-tal
Fönster med karm 1700-tal
Fönster med karm 1700-tal
Fönster med karm 1700-tal
Fönster med karm 1700-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÖNSTER MED KARM, blyinfattat glas, 1700-tal, furu, spår av originalfärg, mått inkl. karm ca 69x58, karmens djup 17 cm, fönstrets mått 50x63 cm

Skador, två glas saknas

596082

2018-12-05