Oljemålning
2018-12-05
596103
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Landskap med figurscen vid slottsby, olja på duk, ca 41x57 cm
Slitage, färgbortfall, smärre hål