M Pyk etsning

M Pyk etsning
M Pyk etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Café vid Grip Skägga bordet", signerad, 90 ex, etsning, bildmått ca 20x22 cm, bladmått 70x50 cm

596106

2018-12-14