Silkesbroderi

Silkesbroderi
Silkesbroderi
Silkesbroderi
Silkesbroderi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SILKESBRODERI, på siden, 17/1800-tal, motiv av man vid sjö samt hus, ca 39x48 cm

Skador, revor, fläckar

596113

2018-12-05