Leida Rives
Vollendet
2018-12-14
596115
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
LEIDA RIVES (Estland/Sverige, 1915-1989): Komposition, signerad och daterad 1962, provtryck, färglitografi, bildmått ca 47x37 cm
Oramad, gulnader