Leida Rives

Leida Rives
Leida Rives
Leida Rives
Leida Rives

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEIDA RIVES (Estland/Sverige, 1915-1989): Komposition, signerad och daterad 1962, provtryck, färglitografi, bildmått ca 47x37 cm

Oramad, gulnader

596115

2018-12-14