Saltkar porfyr 1800-talets första hällft

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALTKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl Johan, porfyr, fasetterade sidor, höjd ca 2,5, diameter 5,8 cm

Ena karet med smärre kantlagning

596121

2018-12-10