CORNEILLE Internationell grafik

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Komposition med flicka och fågel, signerad och daterad Corneille -9, numrerad 48/150, färglitografi, bildyta 37x53

596124

2018-12-09