Sven-Olof Ehrén litografi Silja Line

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (4 st) Silja Line, signerade och daterade 79, numrerade, bildyta ca 39x53 cm, samma motiv

Oramade, hanteringsveck

596125

2018-12-14