Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (4 st) Silja Line, signerade och daterade 79, numrerade, bildyta ca 39x53 cm, samma motiv
Oramade, hanteringsveck
596125
2018-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här