Stig Lindberg vaser

Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), vaser, 3 st, 1978, Gustavsberg, stengods med blå och brun spräcklig glasyr, signerad Stig L, Gustavsbergs Studiohand, höjd ca 8-14 cm

En med glasyrkrackelyr

596150

2018-12-05