Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
ULLA RANTANEN (Finland, född 1938), Komposition, signerad ´´Ulla Ranten´´, daterad -77 och numrerad 48/110, litografi, bladstorlek ca 76x62 cm
Smärre slitage, oramad
596154
2018-12-05