Ulla Rantanen litografi

Ulla Rantanen litografi
Ulla Rantanen litografi

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

ULLA RANTANEN (Finland, född 1938), Komposition, signerad ´´Ulla Ranten´´, daterad -77 och numrerad 48/110, litografi, bladstorlek ca 76x62 cm

Smärre slitage, oramad

596154

2018-12-05