Herrbyrå ek

Herrbyrå ek
Herrbyrå ek
Herrbyrå ek
Herrbyrå ek
Herrbyrå ek
Herrbyrå ek
Herrbyrå ek
Herrbyrå ek
Herrbyrå ek
Herrbyrå ek

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERRBYRÅ, fanérad i valnöt, 1900-talets första kvartal, 7 lådor, skuren trädekor, beslag i mässing, lås i form av vinkelbar kolonn, höjd ca 163, 54x71

Bruksslitage, smärre fanérskador

596157

2018-12-06