Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, 1920-tal, Tabriz, grön botten med motiv föreställande bl.a hjortar och lejon, kartusch med signatur för (firma) Bröderna Khametji, ca 300x205 cm
Jämnt slitage
596158
2018-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här