Anders Hol oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ANDERS HOL (1867-1957): "Färnäs - Motiv från Mora", signerad Anders Hol, daterad Mora 1937, olja på duk uppklistad på pannå, ca 62x95 cm
Kuntoraportti
Ställvis färgbortfall
596163
Päivämäärä:
2018-12-05