Lavoar med marmmorskiva
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LAVOAR, med vit marmorskiva och hyllplan, 1930-tal, björk, 2 lådor samt pardörrar, invändigt inredd med 1 hyllplan, beslag i mässing, höjd ca 76, 90x50
Bruksslitage, mindre repor och märken
596174
2018-12-06