Lavoar med marmmorskiva

Lavoar med marmmorskiva
Lavoar med marmmorskiva
Lavoar med marmmorskiva
Lavoar med marmmorskiva
Lavoar med marmmorskiva
Lavoar med marmmorskiva
Lavoar med marmmorskiva
Lavoar med marmmorskiva
Lavoar med marmmorskiva
Lavoar med marmmorskiva
Lavoar med marmmorskiva
Lavoar med marmmorskiva

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAVOAR, med vit marmorskiva och hyllplan, 1930-tal, björk, 2 lådor samt pardörrar, invändigt inredd med 1 hyllplan, beslag i mässing, höjd ca 76, 90x50

Bruksslitage, mindre repor och märken

596174

2018-12-06