Hans Hedlund skulptur

Hans Hedlund skulptur
Hans Hedlund skulptur
Hans Hedlund skulptur
Hans Hedlund skulptur
Hans Hedlund skulptur
Hans Hedlund skulptur
Hans Hedlund skulptur
Hans Hedlund skulptur
Hans Hedlund skulptur
Hans Hedlund skulptur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS HEDBERG skulptur, Biot, Frankrike, i form av ägg, tvådelat, starkeldsfajans, spräcklig glasyr i turkos, signerad HHg, höjd ca 9 cm, ställning i metall medföljer

Obetydlig invändig nagg på överdel

596175

2018-12-05