Hans Hedlund skulptur
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS HEDBERG skulptur, Biot, Frankrike, i form av ägg, tvådelat, starkeldsfajans, spräcklig glasyr i turkos, signerad HHg, höjd ca 9 cm, ställning i metall medföljer
Obetydlig invändig nagg på överdel
596175
2018-12-05