Vitrinskåp, nyrenässans
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VITRINSKÅP, nyrenässans, omkring slutet av 1800-talet, målat i svart, tudelat, överdel med dörrpar i vitrin och bakomliggande hyllplan, nedtill med två lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan, beslag i trä, höjd ca 198, 95x42
Bruksslitage, aningen nött färg
596185
2018-12-06