Vitrinskåp, nyrenässans

Vitrinskåp, nyrenässans
Vitrinskåp, nyrenässans
Vitrinskåp, nyrenässans
Vitrinskåp, nyrenässans
Vitrinskåp, nyrenässans
Vitrinskåp, nyrenässans
Vitrinskåp, nyrenässans
Vitrinskåp, nyrenässans
Vitrinskåp, nyrenässans
Vitrinskåp, nyrenässans

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VITRINSKÅP, nyrenässans, omkring slutet av 1800-talet, målat i svart, tudelat, överdel med dörrpar i vitrin och bakomliggande hyllplan, nedtill med två lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan, beslag i trä, höjd ca 198, 95x42

Bruksslitage, aningen nött färg

596185

2018-12-06