Kista 1700-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KISTA på benställning, omkring slutet av 1700-talet, senare tillkommen benställning samt senare måleri, beslag i metall, höjd inkl. beställning 71, 45x37 cm
Bruksslitage, sprickor, senare benställning, senare måleri
596191
2018-12-06