Råströms silver & nysilverfabrik supkoppar silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÅSTRÖMS SILVER & NYSILVERFABRIK, supkoppar, 4 st., hamrad dekor, invändigt förgylla, stämpelsignerade L. Råström, Stockholm 1973, höjd 4,5 cm, vikt ca 241 g, originaletui

596205

2018-12-09