Bevakningslanterna AGA M12
Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
SIGNALLAMPA/ BEVAKNINGSLANTERNA, AGA, M12 svartbemålad mässing, skyltmärkt Gasakumulator Stockholm, längd ca 33 cm, i orginallåda med fyra färgade glas
Slitage, skador på läder, bränslebehållare saknas
596218
2018-12-07