Bevakningslanterna AGA M12

Bevakningslanterna  AGA M12
Bevakningslanterna  AGA M12
Bevakningslanterna  AGA M12
Bevakningslanterna  AGA M12
Bevakningslanterna  AGA M12
Bevakningslanterna  AGA M12
Bevakningslanterna  AGA M12
Bevakningslanterna  AGA M12
Bevakningslanterna  AGA M12
Bevakningslanterna  AGA M12
Bevakningslanterna  AGA M12
Bevakningslanterna  AGA M12

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

SIGNALLAMPA/ BEVAKNINGSLANTERNA, AGA, M12 svartbemålad mässing, skyltmärkt Gasakumulator Stockholm, längd ca 33 cm, i orginallåda med fyra färgade glas

Slitage, skador på läder, bränslebehållare saknas

596218

2018-12-07