Soffa ´´Howard modell´´
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, ´´Howard modell´´, tvåsits, 1900-talets andra hälft, Burhéns, främre ben med hjultrissor, lösa plymåer, röd tyg klädsel, etikettmärkt, bredd 158 cm, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
596219
2018-12-05