Soffa ´´Howard modell´´

Soffa ´´Howard modell´´
Soffa ´´Howard modell´´
Soffa ´´Howard modell´´
Soffa ´´Howard modell´´
Soffa ´´Howard modell´´
Soffa ´´Howard modell´´
Soffa ´´Howard modell´´
Soffa ´´Howard modell´´

Klubbat för:

6 800 SEK

2 000 SEK

SOFFA, ´´Howard modell´´, tvåsits, 1900-talets andra hälft, Burhéns, främre ben med hjultrissor, lösa plymåer, röd tyg klädsel, etikettmärkt, bredd 158 cm, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

596219

2018-12-05