Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, Silkeborg Møbler, Danmark, stomme fanerad i körsbär, 5 lådor samt. dörrpar, invändigt med hyllplan, etikettmärkt Silkeborg Møbler, höjd ca 85 cm, skivans mått ca 160x49 cm

Höger dörr med skador, i övrigt bruksslitage

596222

2018-12-06