Kontorsmoduler England

Kontorsmoduler England
Kontorsmoduler England
Kontorsmoduler England
Kontorsmoduler England
Kontorsmoduler England
Kontorsmoduler England
Kontorsmoduler England
Kontorsmoduler England
Kontorsmoduler England
Kontorsmoduler England

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

KONTORSMODULER, 1900-talets andra hälft, enl. uppgift George Hensher, England, 6 dlr, bestående av 4 skåpsektioner, 1 byråsektion samt. 1 hörnskrivbord, samtliga i mahognyfanér, höjd ca 77 cm, yttermått per sektion 80x50 cm, skrivbordets mått ca 90x90 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, 1 sektion med fuktskada, damm, ställvis kanstötta delar, bruksslitage

596223

2018-12-06