Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULRIK SAMUELSON (född 1935), abstrakt komposition, signerad Ulrik Samuelson, daterad -66, numrerad 4/160, färglitografi, ca 32x23 cm
Oramat blad, lätt gulnad
596224
2018-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här