Gunnar Okner 3 litografier

Gunnar Okner 3 litografier
Gunnar Okner 3 litografier
Gunnar Okner 3 litografier
Gunnar Okner 3 litografier

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR OKNER (1920-2009): 3 litografier i färg, signerade -02, EA upplaga, ca 21x20 cm

596235

2018-12-08