Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets slut, förgylld zink och alabaster, krönt av Diana med hund, märkt PH. Mourey , höjd 42 cm, nyckel finns

Skada visare, slitage, lös mantel/skada, pendel saknas

596236

2018-12-05