Gunnar Okner oljemålning

Gunnar Okner oljemålning
Gunnar Okner oljemålning
Gunnar Okner oljemålning
Gunnar Okner oljemålning
Gunnar Okner oljemålning
Gunnar Okner oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

GUNNAR OKNER (1920-2009): "Vit snö", olja på duk, signerad verso -95, ca 44x42 cm

596244

2018-12-08