Sekretär
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, empirestil, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, dekorativa beslag i mässing, nyckel finns, höjd ca 148 samt 95x46 cm
En låda i skrivdelen saknar handtag, större spricka på sidan, resningar, en kolonn böjd, slitage,
596249
2018-12-06