Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, empirestil, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, dekorativa beslag i mässing, nyckel finns, höjd ca 148 samt 95x46 cm

En låda i skrivdelen saknar handtag, större spricka på sidan, resningar, en kolonn böjd, slitage,

596249

2018-12-06