Matgrupp rokokostil
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 1900-talets första hälft, rokokostil, skuren dekor, vitmålad, bestående av: bord, 4 stolar, 2 karmstolar, bordets höjd ca 777, 125x103, 2 iläggskivor 16 resp 44 cm, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, fläckar, sprickor
596250
2018-12-05