Taburetter Karl Johan

Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETTER, 1 par, Karl Johan, 1800-talets första hälft, björk, sitthöjd 42 cm

Renoverade, en sarg sernare, lagningar

596254

2018-12-05