Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART ROUPE (född 1918): Stockholm, båtar, signerad och daterad L. Roupe, numr 113/119, litografi, bladstrl. ca 66x59 cm
596269
2018-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här