Lennart Roupe

Lennart Roupe
Lennart Roupe

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART ROUPE (född 1918): Stockholm, båtar, signerad och daterad L. Roupe, numr 113/119, litografi, bladstrl. ca 66x59 cm

596269

2018-12-14