Salvador Dali etsning

Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): St Georges et le Dragon, 1974, signerad Dali, e.a., etsning tryckt på Arches, ca 40x59,cm

596279

2018-12-05