Måns Heidvall färglitografier

Måns Heidvall färglitografier
Måns Heidvall färglitografier
Måns Heidvall färglitografier
Måns Heidvall färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNS HEIDVALL (född 1951): segelbåtar, signerade och numrerade Måns Heidvall, 25/80 samt 72/80, färglitografier, bildstorlek ca 23x30 cm

596280

2018-12-15