Ångmaskin 1900-talets början

Ångmaskin 1900-talets början
Ångmaskin 1900-talets början
Ångmaskin 1900-talets början
Ångmaskin 1900-talets början
Ångmaskin 1900-talets början
Ångmaskin 1900-talets början
Ångmaskin 1900-talets början
Ångmaskin 1900-talets början
Ångmaskin 1900-talets början
Ångmaskin 1900-talets början

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅNGMASKIN, 1900-talets början, stående, encylindrig, höjd inklusive träsockel 21 cm

Skador, delar saknas

596283

2018-12-08