Vitrinskåp 1700-tal
2018-12-05
596285
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 15 000 SEK |
VITRINSKÅP, 1700-tal, Louis XVI, möjligen Danmark, vitmålat samt bronserat, skuren dekor, glasade dörrar med bakomliggande hyllplan, höjd 234, 109x55 cm
Renoverat och kompleterat, bruksslitage