Poudreuse 1700-tal

Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal
Poudreuse 1700-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POUDREUSE, 1700-tal, Louis XVI, fanérat i olika träslag bl.a valnöt, intarsiadekor med blommor samt urna, invändigt med lådor samt spegel, höjd 74, 79x52 cm

Fanérresningar, bruksslitage

596290

2018-12-05