Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
ALEXANDER KLINGSPOR (född 1977): "Whisper", signerad A. Klingspor, 104/179, färglitografi, 58x38 cm, oramat blad.
596301
2018-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här