Alexander Klingspor

Alexander Klingspor
Alexander Klingspor

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 800 SEK

ALEXANDER KLINGSPOR (född 1977): "Whisper", signerad A. Klingspor, 104/179, färglitografi, 58x38 cm, oramat blad.

596301

2018-12-13