Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
URNA, porslin, 1800-talets första hälft, empire, mediciformad, med hänklar, polykrom dekor av ruinlandskap, delvis förgylld, höjd ca 21 cm
Lagningar, något nedslipad mynning
596307
2018-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här