Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ROBERT RAUSCHENBERG (1925-2008): Solitaire, signerad och daterad Rauschenberg 93, numrerad 43/60, färglitografi, ca 46x36 cm, Editerad av Gemini G.E.L. (blindstämpel)
596309
2018-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här