Byrå gustaviansk stil 1900-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ med stenskiva, omkring 1900-talets första hälft , gustaviansk stil, fanerad med bl.a. mahogny, masubjörk och jakaranda, centralt motiv med blomster i korg, höjd 76, 90x45 cm
Smärre bruksslitage, fläckar på stenskivan, CITES intyg för jakaranda finns
596311
2018-12-06