Sengustaviansk soffa 1800-tal Stockholm

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SOFFA, 1800-talets första hälft, sengustavianskt Stockholmsarbete, dekor i pastellage, förgylld samt bemålad, längd 216, sitthöjd 38 cm

Förstärkningar, skador

596325

2018-12-06