Paul Marcel Souza

Paul Marcel Souza
Paul Marcel Souza
Paul Marcel Souza
Paul Marcel Souza

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL MARCEL SOUZA (USA, 1918-2007): "Royal bantam", signerad Souza, olja på duk, ca 61x76 cm

596328

2018-12-09